Tooted

Arvuta näidiskuumakse

Hind
Sissemakse
Periood
Intress %

Järelmaksu ja/või väikelaenu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või aadressil lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt.

Järelmaksu krediidi kulukuse määr on 25,64% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fkseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 819 €.

Soojusarvestid

Teil on ostukorvis: 0 toodet

Tellimine

Soojusarvesti on mõõteseade, mis on ette nähtud elamute, ühiskondlike- või tootmishoonete, kütte- või jahutussüsteemides toodetud soojus- või jahutusenergia mõõtmiseks.

Kõik meie poolt tarnitavad soojusarvestid vastavad Mõõteseadusele ja Euroopa Liidu direktiivile 2004/22/EÜ. Arvestid on tootja poolt taadeldud vastavalt MI004 nõuetele.

Meie tootevalikusse kuuluvad Landis & Gyr / Siemens AG soojusarvestid. Landis & Gyr (Siemens) ultraheli soojusarvestid WSM5 ja UH-50  on kõrge mõõtetäpsuse (klass 2) ja laia mõõtepiirkonnaga Qp/Qi = R 100 soojus- ja jahutusenergia arvestid, rõhuklassidele PN16/25. Siemens soojusarvestid võimaldavad mõõteandmete salvestamist tunni, päeva  ja kuu lõikes ning nende edastamist erinevate andmeedastusmoodulite (M-Bus, Mini-Bus; Raadio RF868, GPRS, GSM, impulssväljundi jm.) kaudu. UH 50 ja WSM5 soojusarvestid võimaldavad ühendada arvestile lisamooduliga veearvesteid.

UH 50 on konstrueeritud arvestades keskkütte ja jahutuse erinõudeid. Kasutades kulumuunduri korpuses DuraSurface TM spetsiaalset siseprofiili tagatakse mõõtmise stabiilsus ja hooldusvabadus aastateks.

Lisaks eelnevale saab tellida ja küsida infot ka teiste  tootjate (Sensus jt.) arvestite kohta.

Aitame ja anname nõu soojusarvesti valikul ja paigaldamisel.

Antud valikus tooted puuduvad.