Esindame kaubamärke

SIME - http://www.sime.it/int/en/

Fonderie SIME Spa - Itaalia tootmisettevõte, mis asutati 1972 aastal gaasikatelde, malmkatelde ja radiaatorite ning tööstuslike kütteseadmete arendamiseks ja tootmiseks. Sime toodang on esindatud 42 riigis üle maailma. Paljud Euroopa tuntud kütteseadmete tootjad tellivad oma malmvalu komponendid SIME tehasest. SIME katlad, mille tootmisel kasutatakse kõrgekvaliteedilist hallmalmi valutehnoloogiat, on Euroopas ühed nõutavamad katlad.

ThermoFLUX - http://thermoflux.ba/index.php?lang=en

ThermoFlux  asutati 2007 aastal. Nüüd on ThermoFlux suurim  biokütte katelde tootja Bosnia ja Hertsegoviinas . Ligi pool toodangust eksporditakse Austria , Sloveenia , Saksamaa , Belgia, Taani , Horvaatia , Kreeka , Kosovo , Serbia , Portugali, Itaalia ja Hispaania turgudele.

ThermoFlux tootmises on rakendatud  ISO 9001 kvaliteedi- ja 14001 keskkonna juhtimissüsteemi. ThermoFlux tooted on sertifitseeritud ja omavad  CE märgist.

FBR - http://www.fbr.it/chisiamo_eng.php

F.B.R. Bruciatori asutati 1969 aastal väikese võimsusega õli- ja gaasipõletite tootmiseks.

Nüüdseks on  F.B.R. suurettevõte, kes toodab põleteid võimsuste vahemikus 14 - 17 400 kW.

F.B.R. toodangus on kerge kütteõli põletid, gaasipõletid nii maagaasile kui biogaasile, masuudipõletid kergele ja raskele masuudile, bioõli põletid ja kahe kütuse põletid (Dual fuel) nii elamutele, kui ka tööstusele.

F.B.R.masuudipõleteid on aastaid kasutatud Eesti põlevkivi õli põletamisel kateldes.

Kogu F.B.R. toodang valmib Itaalias. Kõik põletite komponendid  valitakse ja tellitakse parimatelt Euroopa põletikomponentide tootjatelt.

F.B.R põleteid müüakse 80 riigis üle maailma. Eestis on neid müüdud ja paigaldatud 20 aastat.

Bmax Techology - http://www.b-max.com/en

Bmax Techology on Elmec Group tütarettevõte, mille põhitegevuseks on pelletipõletite ja biokütte seadmete tootmine ning küttelahenduste arendamine, mis asendavad fossiilkütuste kasutamist kütusena.

Bmax Technology - kogu projekteerimine ja tootmine asuvad Itaalias, mis annaab võimaluse vähendada tootmiskulusid ja muidugi sellega koos ka hinda.

Kogu tootmissüsteemi kontroll ja "know-how" on välja kujunenud 25 aastase töökogemusega, et tagada protsesside ja toodete konkurentsivõimeline hinna ja kvaliteedi suhe.

D`Alessandro Termomeccanica - http://www.caldaiedalessandro.it/en

 D`Alessandro Termomeccanica toodab alates 1980-ndast aastast kesküttekatlaid, pöörates suurt tähelepanu biokütte seadmete ehitusele ja tehnilisele arengule.

D`Alessandro Termomeccanica tooted on kõrge tehnilise tasemega, vastates UNI EN ISO 9001:2008 kvaliteedi standardi rangetele nõuetele ning Euroopa standardi EN 303-5:2012 (klass 5) suunistele.

Kogu D`Alessandro Termomeccanica tootmine paikneb Itaalias. Tehas on viimastel aastatel laienenud ja toodab laias valikus biokatlaid (20 kW kuni 4 MW) eramutele, elamumajandusele, põllumajandusele ja tootmisettevõtetele.

Kõik D`Alessandro Termomeccanica katlad on ettenähtud põletama taastuvaid kütuseid: puitu, pelleteid, saepuru, höövlilaastu, puiduhaket ja muud biokütust. Valmistatakse veekatlaid, aurukatlaid ja ülekuumendatud vee katlaid.

D`Alessandro Termomeccanica katlaid on Eestis paigaldatud üle 10 aasta ja nad on näidanud end vastupidavate ja töökindlate kütteseadmetena.

IRSAP - http://www.irsap.it/home-en

Firma IRSAP asutati 1963 aastal.  Praegusel ajal ta on üks juhtivatest terasest toruradiaatorite ja disainradiaatorite tootjatest mitte ainult Itaalias, vaid kogu Euroopas.

Pidevas eesrindlike tehnoloogiate otsingutes ja uute toodete, vormide, viimistluse välja töötamisel kasutab  IRSAP oskuslikult loovust ja leidlikkust.  See ainulaadne tootmistehnoloogia areng ja tipptase materjaliteaduses võimaldab pakkuda klientidele energiatõhusaid ning keskonnasõbralikke tooteid.

Tänu kõrgete soojuslikule kasutegurile ja heale soojusülekandele on IRSAP radiaatorid ideaalne lahendus  viimase põlvkonna ehitustööstuses  ja  kaasaegsetes madalatemperatuurilistes küttesüsteemides.

Danfoss - http://products.danfoss.ee/productrange/heatingsolutions/energiaarvestid/#/

Danfoss AS on asutatud 1933 aastal Taanis. Sellest ajast on ettevõte kasvanud üksikettevõtjast üheks maailma juhtivaks energiatõhusate ja uuenduslike lahenduste tarnijaks. Danfossil on aktiivne roll kiiresti muutuva maailma peamistes kasvavatel aladel: taristu,  energia ja kliima valdkondades. Lisaks kütteseadmetele toodab Danfoss soojusenergia arvesteid eramule, korterile, korruselamule, tootmishoonele ja soojusettevõttele.