Tagasi

Teil on ostukorvis: 0 toodet

Tellimine

Compress 7000i AW

Õhk-vesi soojuspumbad

Tootja: Bosch Thermotechnik GmbH

Küsi pakkumist!

Lihtsalt efektiivne
Compress 7000i AW on oma klassi üks energiatõhusamatest seadmetest. Suur kasutegur (COP) tagab märkimisväärse energiasäästu teie majapidamises.
Lihtsalt moduleeriv
Soojuspumbal Compress 7000i AW on isereguleeruv kompressor, mis kohandab võimsust vastavalt soojuskoormuse vajadusele. Maksimaalne mugavus saavutatakse minimaalse elektrienergia kuluga.
Lihtsalt vaikne
Vaikse talitluse tagavad reguleeritava pöörlemiskiirusega ventilaator ja vahtpolüpropüleenist valmistatud korpus. Öiseks ajaks on olemas „vaikne režiim“, mis vähendab mürataset veel 3 dB(A).
Lihtsalt jahutab
Lisaks saate soovi korral kuumal päeval Compress 7000i AW soojuspumpa kasutada oma kodu jahutamiseks. 
Lihtsalt kompaktne
Compress 7000i AW paigalduseks koha leidmine on väga lihtne. Tänu kompaktsetele mõõtudele vajab see väga vähe ruumi. Paigaldus on kiire ja mugav. Puudub vajadus mahukate maakontuuri tööde järgi ning kokkupuude külma-ainega.
Lihtne kasutada – ka interneti kaudu
Tänu infoekraanile on Compress 7000i AW kasutamine lihtne ja mugav. Samuti on seadmesse integreeritud IP-liides, mis võimaldab juhtida seadet mugavalt kaugjuhtimise teel interneti kaudu. Selleks on vajalik ainult nutitelefon ja Bosch EasyRemote aplikatsioon.
Lihtsalt ilus
Ruumi paigaldatavate seadmete kaasaegne ja elegantne disain koos uudse kõrgtehnoloogilisest klaasist pinnaga võimaldab paigalduse ükskõik millisesse ruumi.

 

 

Tagasi